Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy

Woca - olej na dřevěné podlahy Neutral (bezbarvý) 2,5 litru 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:3 269,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 327,00 Kč
Množství skladem:0

Woca - olej na dřevěné podlahy Neutral (bezbarvý) 2,5 litru

- dodává podlaze neutrální "neviditelný" vzhled syrového dřeva, jakoby by byla podlaha čerstvě zbroušená, a udržuje stálou barvu
- velmi rychle schne, aplikaci stihnete v jednom dni
- ekologický olej na vodní bázi
- obsahuje méně než 1% VOC
- vydatnost 8 - 12 m2/litr

WOCA Olej Neutral dodá novým nebo nově zbroušeným dřevěným povrchům neutrální/neviditelný povrch, který působí jako neošetřený. Olej chrání dřevěných povrch a zároveň mu dodává neutrální vzhled. Je třeba použít v kombinaci s WOCA Pečujícím olejem Neutral.

Jak správně postupovat?

1. Podlahu vytřete Intenzivním čističem smíchaným s vodou v poměru 1:40. Před aplikací oleje musí být podlaha úplně suchá a čistá.
2. Po uschnutí povrch přebruste vínovým padem/brusným padem na lakované podlahy. Povrch vysajte.
3. Nádobu s olejem důkladně promíchejte, míchejte i během nanášení. Nádoby z různých šarží smíchejte už před aplikací, aby nebyly vidět barevné rozdíly.
4. Naneste tenkou vrstvu oleje WOCA Aplikátorem na podlahy v interiéru nebo válečkem. Nechte olej 5 minut působit.
5. Olej zapracujte béžovým padem pomocí podlahářské brusky, dokud nebude povrch rovnoměrný a dostatečně nasycený (pravidelně obměňujte pad, aby nedošlo k jeho zanesení). Přebytečný olej odstraňte bavlněným hadrem.
6. Nechte schnout 3-4 hodiny.
7. Podlahu dokončete WOCA Pečujícím olejem Neutral (viz. návod u produktu WOCA Pečující olej Neutral).
8. Podlahu můžete lehce užívat následující den, olej je plně vytvrzený po 1 týdnu za normálních pokojových podmínek. Během vytvrzování podlahu nevytírejte ani nevystavujte vodě.
9. Po uplynutí doby vytvrzení vytírejte podlahu Mýdlem na dřevěné olejované podlahy v poměru 1:10, které na povrchu vytváří ochrannou vrstvu.

Následná údržba

Pro pravidelné čištění používejte WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy a pro ošetření WOCA Pečující olej Neutral.

Upozornění: Vzhledem k nebezpečí samovznícení je důležité namočit použité hadry do vody a zlikvidovat je v dobře uzavřené nádobě.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com