Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy -> Čištění a údržba (mýdla, balzámy a vytvrzovací pasty)

Woca - pečující olej Neutral (bezbarvý) 1 litr 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:751,00 Kč
Ušetříte - sleva:10.12% / 76,00 Kč
Množství skladem:0

Woca - pečující olej Neutral (bezbarvý) 1 litr

- dodává podlaze neutrální "neviditelný" vzhled syrového dřeva, jakoby by byla podlaha čerstvě zbroušená, a udržuje stálou barvu
- velmi rychle schne, aplikaci stihnete v jednom dni
- ekologický olej na vodní bázi
- obsahuje méně než 1% VOC
- vydatnost 30 - 40 m2/litr

WOCA Pečující olej Neutral je vhodný jako finální neutrální nátěr pro povrchy natřené WOCA Olejem Neutral nebo jako pečující olej na všechny dřevěné povrchy.

Jak správně postupovat?

Pro dokončení povrchů natřené WOCA Olejem Neutral:
1. Nádobu důkladně protřepejte. Naneste olej pomocí rozprašovače nebo WOCA Aplikátoru na podlahy v interiéru.
2. WOCA Pečující olej Neutral rozleštěte bílým padem a podlahářskou bruskou. WOCA Pečující olej Neutral zapracujte pečlivě do dřeva. Pokračujte v leštění, dokud není povrch rovnoměrný a dostatečně sjednocený.
3. Podlaha nesmí zůstat mokrá a na povrchu nesmí zůstat přebytečný olej.
4. Postupujte krok za krokem a pracujte na malých plochách.

Pro péči a údržbu:
1. Podlahu vytřete 125 ml Intenzivního čističe smíchaným v 5 l vlažné vody. Nechte podlahu schnout alespoň 8 hodin. Podlaha musí být úplně suchá.
2. Nádobu důkladně protřepejte. WOCA Pečující olej Neutral rozleštěte bílým padem, bavlněným hadrem nebo u velkých ploch použijte podlahářskou brusku. WOCA Pečující olej Neutral zapracujte pečlivě do dřeva. Pokračujte v leštění, dokud není povrch rovnoměrný a dostatečně sjednocený.
3. Podlaha nesmí zůstat mokrá a na povrchu nesmí zůstat přebytečný olej.
4. Postupujte krok za krokem a pracujte na malých plochách.
5. Podlahu můžete lehce užívat po 6-12 hodinách. Během vytvrzování podlahu nevytírejte ani nevystavujte vodě - cca 3-5 dní. Teplota oleje, podlahy a v pokoji by měla být mezi 15°C-35°C. Během aplikace a schnutí dostatečně větrejte.

Následná údržba

Pro pravidelné čištění používejte WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy nebo přeolejujte WOCA Pečujícím olejem Neutral.

Upozornění: Vzhledem k nebezpečí samovznícení je důležité namočit použité hadry do vody a zlikvidovat je v dobře uzavřené nádobě.

 

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com