Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Doplňky stravy - rybí olej, chlorella, spirulina, yucca, hořčík, probiotika.....

Papája (papain) směs enzymů 90 tablet 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:169,00 Kč
Ušetříte - sleva:47.34% / 80,00 Kč
Množství skladem:6
Množství:

Papája (papain) směs enzymů 90 tablet (minimální trvanlivost 12.11.2021)

Papaya pochází z tropických oblastí Střední Ameriky, odkud ji do Evropy dovezli portugalští mořeplavci. Plody obsahují enzym papain, který chrání nezralé plody před škodlivým hmyzem. Papain se účastní zpracovávání bílkovin, jejich štěpení na aminokyseliny a také tvorby trávicích enzymů. Papája přispívá svým bohatým složením k rychlejšímu a účinnějšímu zažívání, a tím může být nápomocná při redukci hmotnosti. Prospívá také zdraví sliznic a ostrosti zraku.

Enzymy jsou biokatalyzátory tvořící se v rostlinných i živočišných organismech. Účastní se metabolických procesů, při nichž vznikají nebo se naopak rozkládají lipidy, sacharidy a bílkoviny. Enzymy tyto specifické biochemické reakce v těle urychlují.

Metabolismus bílkovin je pro člověka nesmírně důležitý. Nedostatek žaludečních šťáv a proteolytických enzymů trápí člověka zejména s rostoucím věkem. Bílkoviny nejsou pak správně zužitkovány a následkem jsou trávicí obtíže, hnijící odpad ve střevech, alergie, kožní nemoci aj. Vše, k čemu v našem těle dochází, se děje pomocí bílkovin. Nepomůže nám žádná jiná živina, pokud nebude správně fungovat metabolismus bílkovin.

Doporučené dávkování: 1-3 tablety denně před jídlem.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

  Rainforest® Papája, směs enzymů 45 mg  
  SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD  
  PAPAIN 45 mg *  
  AMYLÁZA 6 mg *  
  PROTEÁZA 6 mg *  
  PAPÁJA OBECNÁ 3 mg *  
  PŘÍDATNÉ LÁTKY      
  kyselina stearová, stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý, papája přírodní příchuť, sacharóza
« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com