Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Změna/úprava objednaného zboží je možná pouze do doby než je zákazníkovi odeslán e-mail s informacemi o kompletně připravené zásilce. Jakmile je tento e-mail zákazníkovi odeslán, zásilku již přebírá dopravce Česká pošta a není možné již změnu uskutečnit.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud jde např. o nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

5. Ceny jsou u produktů uvedeny včetně DPH. V případě chybějícího zboží bude zákazník e-mailem nebo telefonicky kontaktován.

6. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu barevnosti dekoračních materiálů (stuhy, mašle).

7. Prodávající si vyhrazuje právo na změny produktů v dárkových koších, nikoli však na již založené objednávce.

8. Při objednání produktu obsahující alkohol (včetně dárkového koše) kupující souhlasí při jeho objednání s obchodními podmínkami a tedy také tím, že je osoba starší 18 let. Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme! 

9. Při opětovném doručení zásilky připočítáváme opět dopravu ve výši 120,-Kč bez ohledu na výši ceny zásilky a znovuzaslání zásilky je možné pouze při platbě předem na účet.

10. V případě odmítnutí převzetí zásilky může být náhrada poštovného, vyskladnění, balení, vydání faktury aj. úkonů spojené s odesláním zásilky vymáhána. Nedohodnou-li se obě strany (prodávající a kupující) jinak, bude kupující kontaktován e-mailem a vyzván k úhradě vyčíslené škody v minimální výši 500,- Kč bez ohledu na výši ceny zboží v zásilce. Při nedodržení lhůty splatnosti bude věc předána k vymáhání právní cestou. E-mailová adresa objednávajícího bude zařazena do seznamu blokovaných uživatelů pro další objednávky formou dobírky, včetně zrušení všech dosud uskutečněných objednávek pro nárok na slevy a bonusy. Odblokování je možné pouze po telefonické dohodě, kdy bude vyžadována výhradně platba předem na účet po dobu 2 let. E-mailová adresa a jméno objednávajícího bude dále zadáno do celorepublikové evidence nevyzvednutých zásilek všech registrovaných e-shopů v ČR na adrese www.nespolehlivizakaznici.cz

Doprava
 
Věrnostní/obratová sleva
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů/Vaše činnost v našem e-shopu
 

contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com