Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva v interiéru -> Čištění a údržba (mýdla, gely, likvidátory skvrn)

Odstraňovač skvrn WOCA v rozprašovači na dubové povrchy 250 ml 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:629,00 Kč
Ušetříte - sleva:15.1% / 95,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Odstraňovač skvrn WOCA v rozprašovači na dubové povrchy 250 ml

Odstraňovač skvrn na dub účinně odstraňuje tmavé skvrny na dubovém dřevu způsobené reakcí kovu, dřeva a třísloviny v něm obsažené.

Návod k použití:

1. Odstraňovač skvrn na dub před použití vždy vyzkoušejte na skrytém místě podlahy, abyste zjistili, zda nemá nežádoucí účinky.

2. Nastříkejte Odstraňovač skvrn na dub na zasažené místo.

3. Nechte Odstraňovač skvrn na dub působit 30-60 minut.

4. Setřete hadrem namočeným ve vlažné vodě.

5. V případě potřeby postup opakujte.

6. Až bude podlaha úplně suchá, naneste původní povrchovou úpravu, např.: olej, olej s voskem nebo mýdlo.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Nevystavujte teplu (např. slunečnímu záření). Chraňte před mrazem. Prázdné obaly a zbytky přípravku zlikvidujte v souladu s místními předpisy.

Deklarace: voda, kyselina šťavelová

Po odstranění skvrny bude třeba znovu ošetřený kousek podlahy naolejovat!

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).

 


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com