Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva ve venkovních prostorách

Woca - univerzální čistič na zahradní nábytek 750 ml 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:490,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 49,00 Kč
Množství skladem:0

Woca - univerzální čistič na zahradní nábytek 750 ml

- již smíchán k okamžitému použití
- pro čištění a údržbu zahradního nábytku
- ekologický výrobek

Woca univerzální čistič na zahradní nábytek je produkt vyvinutý speciálně pro úržbu venkovního zahradního nábytku z polyratanu, dřeva, oceli, PVC atd. Je možné ho použít také pro čištění ostatních venkovních předmětů jako jsou rámy oken nebo obložení. Jeho aplikace je velmi snadná, jelikož se jedná o již namíchanou směs ve spreji.

Co budete potřebovat?

houba nebo kartáč, bavlněná utěrka

Jak správně aplikovat?

1) Povrch namočte.

2) Před použitím sprej důkladně protřepejte. Nastříkejte univerzální čistič na předmět ze vzdálenosti přibližně 20-30 cm tak, aby byl povrch čističem nasáknutý.

3) Vydrhněte povrch kartáčem nebo houbou.

4) Opláchněte univerzální čistič a špínu vodou a vytřete do sucha bavlněnou utěrkou.

Následná péče

Doporučujeme následné ošetření přípravkem Univerzální ochranná péče o zahradní nábytek.

Tip: Na velmi odolné skvrny je vhodné použít Odstraňovač skvrn ze dřeva.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com