Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva v interiéru

Woca mýdlo na dřevěné olejované podlahy v rozprašovači přírodní 750 ml 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Woca mýdlo na dřevěné olejované podlahy v rozprašovači přírodní 750 ml

- již smícháno k okamžitému použití
- pro čištění a údržbu všech dřevěných povrchů
- vhodné pro dětské hračky
- doporučeno z hlediska biologie bydlení
- promašťující účinek

WOCA mýdlo na olejované dřevěné povrchy je ideální pro čištění a péči o olejové, namydlené a voskované povrchy. Mýdlo póry ve dřevě nasytí, takže jsou nedostupné pro nečistoty a kapaliny. WOCA mýdlo na olejované dřevěné povrchy 'bílé' je určeno pro povrchy ošetřené bílým olejem a WOCA mýdlo na olejované dřevěné povrchy 'přírodní' je ideální pro povrchy ošetřené přírodním nebo barevným olejem. Již namíchaný sprej činí péči o olejovaný nábytek, dveře, desky stolů, dřevěné obložení, podlahy apod. snadnější.

Co budete potřebovat?

měkké bavlněné utěrky

Jak správně aplikovat?

- před použitím sprej protřepejte
- nastříkejte mýdlo na ošetřovaný povrch
- setřete povrch bavlněnou utěrkou

Tip: Na zaschlé skvrny je možno použít WOCA odstraňovač skvrn nebo WOCA intenzivní čistič.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com