Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy

Woca - barva na podlahy - plně krycí - bílá 2,5litru 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:2 779,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 278,00 Kč
Množství skladem:0

WOCA - barva na podlahy  - plně krycí - bílá 2,5 litru 

Jeden výrobek – 2 vrstvy – snadné nanášení
• Na vodní bázi, plně krycí barva
• Bez obsahu NMP a prověřeno na VOC
• Dvouvrstvá struktura
• Otěruvzdorná plocha
• Snadná údržba
Spotřeba: 6-10 m2/litr

Barva na podlahy WOCA je jedinečný výrobek vytvářející kvalitní zpevněný povrch. Výrobek je vhodný pro mnoho typů dřevěných povrchů, jako jsou podlahy nebo schodiště.

Jak správně postupovat?

1) Povrch musí být zcela čistý a suchý, bez zbytků pryskyřice, mastnoty, oleje, vosku, vápna a čisticích prostředků. Pro důkladné vyčištění použijte Intenzivni čistič WOCA.

Broušení: A) Nových povrchů: Bruste pomocí skelného papíru se zrnitostí 100. Předtím, než začnete nanášet Barvu na podlahy WOCA, odstraňte pomocí vysavače prach vzniklý při broušení. B) Starých povrchů: Staré povrchy s vrstvou starého laku, výrazně poškozené atd. je třeba vyrovnat a brousit na úroveň čistého dřeva. Pro závěrečné broušení použijte skelný papir se zrnitosti 100. Předtím, než začnete nanášet Barvu na podlahy WOCA, odstraňte pomocí vysavače prach vzniklý při broušení.

2) Před použitím nátěr důkladně promíchejte, míchejte i během nanášení. Obsah nádob označených různými čisly dávek je třeba nejprve smíchat, aby nevznikly rozdíly v odstínu a lesku. Barvu na podlahy WOCA nanášejte v rovnoměrné vrstvě pomocí štětce nebo malířského válečku s krátkým vlasem (délka vlasu 3 mm). Nánašejte podélně. (Doporučujeme zředit první nátěr, jakožto základní vrstvu, až 20% podílem vody).

3) Nechte povrch schnout po dobu 4-6 hodin při teplotě 20°C. Po zaschnutí lehce přebruste povrch vínovým lakýrnickým padem pro broušení nebo jemným skelným papírem se zrnitostí 220/240 – před započetím dalšího kroku odstraňte pomocí vysavače prach vzniklý broušením.

4) Naneste druhou vrstvu Barvy na podlahy WOCA (postupujte stejně jako při nanášení první vrstvy) a opět nechte zaschnout. V komerčních a velmi namáhaných prostorách se doporučuje povrch znovu lehce přebrousit a nanést třetí vrstvu nátěru. Povrch částečně vytvrdne po 24 hodinách a zcela vytvrdne po 5-7 dnech při teplotě 20°C. Péče: Pro běžné čištění používejte Mýdlo na lakované, laminátové a vinylové podlahy WOCA. Pro obnovení lesku povrchu lze použít Pečující balzám na lak a vinyl WOCA. Pro odstranění odolných skvrn, např. černých stop od podrážek obuvi, použijte Odstraňovač skvrn WOCA.

 logo

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com