Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy

Woca - pečující gel na dřevěné olejované podlahy v přírodní barvě 200 ml 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:719,00 Kč
Ušetříte - sleva:14.88% / 107,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Woca - pečující gel na dřevěné olejované podlahy v přírodníbarvě 200 ml

- vytvrzovací pasta pro ošetření všech naolejovaných a dřevěných podlah
- obzvlášť vhodná pro voskované povrchy a UV naolejované plochy
- snadná ruční nebo strojová aplikace
- vhodná pro dětské hračky
- doporučena z hlediska biologie bydlení
- vydatnost 60 - 80 m2 z jedné tuby (u UV naolejovaných podlah až 120 m2 z jedné tuby)

WOCA Pečující pasta – První ošetření a obnova všech olejovaných povrchů. Pasta je tvrdící olej a používá se k prvnímu ošetření a údržbě povrchů upravených olejem nebo olejem a voskem bez ohledu na to, zda byl olej aplikován ručně nebo průmyslově. Tato pasta je vhodná i na UV olejované podlahy.

Potřebujete: Leštička nebo mop s béžovou vložkou, savé utěrky. Nářadí čistěte olejovými ředidly.

Bezpečnostní upozornění!

Utěrky nasáklé olejem a brusný prach se mohou samovolně vznítit. Namočte je proto do vody a uchovávejte a likvidujte je v těsně uzavřené nádobě.

Jak správně postupovat?

Podlahy upravené olejem je před prvním použitím vhodné vyleštit pastou – týká se to podlah, které byly olejem upraveny ručně, ale zejména průmyslově olejovaných podlah. Po tomto prvním ošetření se povrch ještě více ztuží a bude tak mimořádně odolný proti opotřebení. Pasta se používá také k obnově opotřebených částí podlahy a vždy po důkladném čištění intenzivním čističem. Takovéto dodatečné ošetření lze provést i částečně. Přípravek je možné nanášet ručně, u větších povrchů je vhodné použít leštičku.

1. Podlahu umyjte 125 ml intenzivního čističe smíchaného s 5 litry vody a nechte schnout minimálně 8 hodin.

2. Bílým mopem nebo bavlněnou utěrkou naneste tenkou vrstvu pasty na 1-2 m2. Pro nanášení pasty na větší plochy použijte leštičku.

3. Béžovým nebo bílým mopem pastu důkladně vtírejte do podlahy, dokud nebude povrch zcela nasycen.

4. Poté podlahu vyleštěte dosucha savými utěrkami nebo leštičkou. Na povrchu nesmí zůstat žádná pasta. Stejným způsobem ošetřete i zbývající části podlahy. Podlahy vyleštěné leštičkou budou při teplotě 20°C částečně zatvrdlé asi po 4 hod., v případě ručního ošetření až po 24 hodinách. Poté je vhodné frekventované části podlahy na 1 den zakrýt vlnitou lepenkou (zvlněnou částí dolů) a lze po nich opatrně chodit. V prvních dnech podlahu neomývejte vodou a chraňte před vlhkem. U menších ploch nanášejte pastu ve velmi tenké vrstvě mopem. Poté dosucha leštěte utěrkou, dokud na dřevu nezůstane žádná přebytečná pasta. U větších ploch pastu nanášejte a leštěte leštičkou s vhodným návlekem. Pomocí podložené suché utěrky vyleštěte dosucha. Při teplotě 20°C pasta částečně zatvrdne po zhruba 4 hodinách, po 48 hodinách je možné plné zatížení podlahy. V prvních dnech podlahu neomývejte vodou a chraňte před vlhkem.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com