Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy

RUBIO - pečující přípravek na olejované a lakované podlahy 0,5l 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:1 437,00 Kč
Ušetříte - sleva:15.03% / 216,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

RUBIO - pečující přípravek na olejované a lakované podlahy 0,5l

Universal Maintenance Oil se používá jako údržbový olej na podlahy, schody, nábytek apod. Tento olej je univerzální v tom, že jej lze použít na dřevo původně ošetřené jakýmkoli způsobem - lakováním i olejováním, bez ohledu na značku výrobku.

Údržbový olej je dodáván buď v bezbarvém provedení nebo v bílé a černé barvě.

Používá se na podlahy, které již začínají vykazovat známky opotřebení povrchu. Nanáší se pouze v malém množství, jedno 0,5l balení vystačí na cca 75-100 m2!


 
Rubio Monocoat Universal Maintenance Oil je univerzální údržbový olej určený na ochranu a oživení olejovaných povrchů dřeva. Používá se v okamžiku, kdy povrch začíná vykazovat známky opotřebení a ztrácí původní ochrannou vrstvu. Frekvence údržby podlah se liší v závislosti na intenzitě provozu. Universal Maintenance Oil lze použít na všechny druhy povrchových úprav včetně laků a olejů jiných značek, než je Rubio Monocoat a je k dodání v těchto barevných variantách: bezbarvý, bílý a černý. NÁVOD K POUŽITÍ: K rozhodnutí, kdy použít údržbový olej není potřeba prohlídka odborníka! • Povrch dřeva zbavte prachu a nečistot. • Umyjte podlahu vodou a mýdlem Rubio Monocoat Soap. Dobře setřete všechny zbytky mýdla a nechte povrch úplně vyschnout. • Dobře obsah plechovky promíchejte - barevné pigmenty mohou být usazené na dně! • RUČNÍ APLIKACE: Naneste na ošetřované místo trochu oleje hadříkem, štětcem nebo houbičkou. Během 15 minut setřete do sucha papírovou utěrkou nebo bavlněným hadrem. • STROJNÍ APLIKACE: Použijte leštící stroj osazený béžovým padem, pracujte po sekcích 2-4 m2 najednou. Během 15 min stírejte bílým padem do sucha. NENANÁŠEJTE OLEJE PŘÍLIŠ MNOHO, ABY POVRCH NEBYL LEPKAVÝ! • V dobře větrané místnosti bude povrch suchý po 6-8 hodinách. Další údržba čistícími prostředky Rubio Monocoat nebo vodou může být prováděna nejdříve jeden týden po aplikaci. Na následnou údržbu podlah používejte zásadně prostředky Rubio Monocoat, prodloužíte tím životnost povrchové úpravy. UPOZORNĚNÍ: V případě velkého opotřebení podlahy, kde již došlo k úplnému odstranění povrchové úpravy až na holé dřevo, doporučujeme provést renovaci povrchu odbornou firmou olejem Rubio Monocoat Oil Plus 2C. Spotřeba: 75 – 100 m2 z balení 0,5 l Uvedená spotřeba je pouze indikativní. K přesnému výpočtu doporučujeme zhotovení vzorku. Technické údaje: Fyzikální stav při 20°C: kapalina Složení: Směs přírodních olejů a vosků Bod vzplanutí: >100°C Pach: olej Hustota: 0.98 kg/l Obsah VOC: 0 g/l BALENÍ: 0,5 l SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchém prostředí v originálním balení po dobu max 24 měsíců. POZOR: Produkt se nesmí ničím ředit. U hadrů a houbiček nasáklých olejem může dojít k samovznícení! Před likvidací namočte do vody

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com