Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Doplňky stravy - rybí olej, chlorella, spirulina, yucca, hořčík, probiotika.....

Shiitake (houževnatec jedlý) 100 rostlinných kapslí 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Shiitake (houževnatec jedlý) 100 rostlinných kapslí

Složení: 100% shiitake

Shiitake (čti: šitake) - "elixír věčného mládí", je považována za významný imunostimulační, antiinfekční, protinádorový a radioprotektivní prostředek. Působí jako antioxidační látka a prostředek ke korekci tvorby volných radikálů. Volné radikály vznikají z nesprávného stravování nebo nadměrné konzumace potravin s konzervačními látkami. Podporuje vylučování chemických látek, které se do organismu dostávají potravou, vzduchem, z chemických léků, z různých exhalací, výfukových zplodin apod. Kapsle ze sušené mleté houby obsahují jemnou vlákninu, která má čistící schopnosti nejen v oblasti střeva, ale i z mezibuněčného prostoru. Příznivě ovlivňuje činnost ledvin a zlepšuje tak přirozené čistící mechanismy. Má pozitivní vliv při alergiích, ateroskleróze, kardiovaskulárních komplikacích, nervových nemocech a nádorech. Je vhodným zdrojem proteinů, vitamínů a minerálů.

Shiitake je určena pro kategorii mladých lidí, na které jsou kladeny vysoké nároky při studiu, v praxi i v rodině při výchově dětí s vysokými požadavky na koncentraci a energii a pro starší, jejichž organismus je přirozeně oslabený a jimž tento přípravek může účinně pomoci zlepšit a udržovat dobrou kondici.

Kapsle ze sušených hub je vhodné konzumovat každodenně po delší dobu. Jsou bez příměsí, extraktů, chemikálií a konzervačních látek. Kapsle jsou rostlinného původu, takže jsou vhodné i pro vegetariány.

Doporučená denní dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem, po dobu až 3 měsíců.

Podle pradávných pověstí shiitake neboli houževnatec jedlý užívali již japonští císaři kolem roku 200 n.l. jako obnovující prostředek proti chronickým onemocněním. Rozsáhlý japonský průzkum věnoval proto shiitake mnoho let. Ukazuje se, že plodnice houževnatce jedlého jsou výborným pomocníkem při prevenci a léčbě rakovin. Je možné je využívat současně s chemoterapií. Výtažky z plodnic chrání zejména játra a imunitní systém před toxicitou. Využití shiitake je možné nejen při chronických onemocněních, ale zároveň kandidóze a stále se opakujících infekčních chorobách, především virových.

Houževnatec jedlý je původem z Číny a Japonska.

 

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com