Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Doplňky stravy - rybí olej, chlorella, spirulina, yucca, hořčík, probiotika.....

Reishi (lesklorka lesklá) prášek 50 g 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Reishi (lesklorka lesklá) prášek 50 g

Houba Reishi (Ganoderma lucidum, Lesklorka, rejši) obsahuje velké množství látek mimořádných vlastností, pro které je nazývána "božská houba nesmrtelnosti". V tradiční čínské medicíně je několik tisíc let jedním z nejcennějších léčebných produktů.

Obsahuje řadu esenciálních aminokyselin, má vysoký obsah železa, selenu, vitamínu B a vysoký obsah polysacharidů, působí jako antioxidant a podporuje stimulaci imunity.

V Japonsku je používána jako prevence a léčení rakoviny, snižuje vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu, podporuje krevní oběh. Její účinky jsou protizánětlivé, protialergické, protivirové. Pomáhá obnovit ztracenou rovnováhu v těle a udržet nás fit do vysokého věku. Dále zlepšuje regeneraci epitelu plic, rozšiřuje úzké průdušky, a snižuje proto riziko onemocnění bronchitidou. Látky obsažené v reishi působí pozitivně dokonce i na činnost srdce, protože zlepšují průtok krve, přičemž se spotřebuje méně kyslíku.

Kapsle rostlinného původu obsahují 300 mg čisté houby bez dalších příměsí. Kromě kapslí je možno zakoupit i čistý prášek v různě velikých baleních.

Dávkování: 1-2 g denně.

Není určeno pro děti do 3 let.

Ilustrační foto

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com