Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Vážení zákazníci,

pokud u nás rádi nakupujete, připravili jsme pro Vás v našem e-shopu slevy z celkové výše Vašich nákupů. Na konci objednávkového formuláře (vyplňuje se zde Vaše jméno a kontaktní údaje) je přidáno tlačítko "KLIKNĚTE PRO ZJIŠTĚNÍ SLEVY Z OBRATU". Jakmile dosáhnete svými nákupy na slevu, náš systém Vám tuto slevu automaticky odečte ve Vašem objednávkovém formuláři (zobrazí se v potvrzovacím e-mailu).

Jste si opravdu jistí, že u nás nakoupíte pouze jednou? Desítky tisíc z Vás se k nám opětovně vrací a tyto slevy již dávno využívají, a to na celý sortiment z našeho e-shopu! Tyto slevy se totiž vztahují i na zboží ve slevě nebo v akci! Spočítejte si dobře, kolik ušetříte. Čím více nakupujete, tím vyšší bude Vaše stálá sleva (max 7%). Nákupy u nás se Vám sčítají.

Kdo má první objednávku ceny zboží nad 10 000,- Kč, dostává v potvrzovacím e-mailu automaticky ještě slevu 5 %, a to ihned!

Navíc se u nás nad 1200,- Kč hodnoty zboží DOPRAVNÉ UŽ OPRAVDU DÁVNO NEPLATÍ :)

Slevy jsou následující:

výše nákupu v našem e-shopu do 9999,- Kč                   - sleva 0%

výše nákupu v našem e-shopu 10000,- Kč  - 19999,- Kč - sleva 5%

výše nákupu v našem e-shopu 20000,- Kč  - 29999,- Kč - sleva 6%

výše nákupu v našem e-shopu 30000,- Kč  a více Kč       - sleva 7%

POZOR!!!!

Systém e-shopu detekuje zákazníka a jeho slevy na základě e-mailové adresy. Nutné pro započítávání slev v našem e-shopu objednávat zboží ze stále stejné a funkční e-mailové adresy. Pokud budete objednávat zboží z jiné e-mailové adresy, nebude Vám sleva k Vaší kartě započtena. Tuto slevu nelze převádět ze staré e-mailové adresy na novou.

Děkujeme, s pozdravem tým Bionebe e-shop vloženo 15.2.2011

contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com