Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva v interiéru

Woca - pečující gel na kuchyňské pracovní desky 400ml - přírodní 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:693,00 Kč
Ušetříte - sleva:9.96% / 69,00 Kč
Množství skladem:0

Woca - pečující gel na kuchyňské pracovní desky 400ml - přírodní  

WOCA Pečující gel je určený pro oživení již ošetřených dřevěných povrchů. Tento účinný gel je rychleschnoucí, zvýrazňuje přirozené žilkování dřeva a oživuje jeho barvu. Díky němu je také povrch odolnější.

Spotřeba: 6-12 m2/1 l

Jak správně aplikovat?

1) Vyčistěte povrch důkladně WOCA intenzivním čističem smíchaným s vodou v poměru 1:40 a nechte zaschnout po dobu nejméně 8 hodin, dokud povrch není úplně suchý. Jemným smirkovým papírem, zrnitost 220 odstraňte postavený „chlup“.(odstraňte brusný prach z povrchu).

2) Aplikujte vrstvu gelu tenkou vrstvou a roztírejte padem (bílý nebo béžový). Pokračujte v leštění, dokud  není plocha nasycená a povrch nevypadá jednotný. Doporučujeme aplikaci v úsecích, gel rychle schne.

3) Otřete leštěný povrch pečlivě suchým hadříkem před pokračováním na další oblasti. V případě, že se dřevo nezdá zcela nasycené po 4-6 hodinách, doporučujeme druhou aplikaci s menším množstvím gelu než při prvním ošetření, ale stejný postupem.

Nechte desku schnout 4-6 hodin, pak může být opatrně do provozu. Pokud je to možné, nevystavujte povrch vodě během prvních 2-3 dnů. Doporučujeme ponechat povrch vyzrát po dobu min 3 dnů. První čištění povrchu by mělo proběhnout až po týdnu. Ideální na čištění takto ošetřeného povrchu je WOCA mýdlo v rozprašovači a bavlněným hadříkem, který nepouští vlákna.

4) Pravidelné čištění může být provedeno WOCA mýdlem. Vodní skvrny a jiné drobné škody jsou snadno opravitelné, lokálním očištěním povrchu intenzivním čističem WOCA. Nechte uschnout a menším množstvím gelu a hadříkem ošetřete postiženou plochu desky.  

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).

                                    


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com