Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Peruánské byliny,očistné kúry,maca....

Guanabana (Graviola) - bylina z Peru 100 kapslí 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Guanabana (Graviola) - bylina z Peru 100 kapslí

Známá také jako Graviola. Graviola je malý, vzpřímený stálezelený strom dorůstající výšky 5-6 m, s velkými, lesklými a hladkými, tmavě zelenými listy. Roste v deštných pralesech až do výšky 1800 m n.m. Dává velké, srdčité, jedlé plody, velké 15 - 20 cm v průměru, žlutězelené s bílou dužinou.Plod je vedle medicinálního užití také oblíbeným ovocem. Graviola je domácí v nejteplejších tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Plod se prodává v tropech na místních trzích, kde se nazývá guanábana ve španělsky hovořících zemích a graviola v Brazílii. Dužnina se výborně hodí k výrobě nápojů a šerbetů a i přes svoji jemně kyselou chuť ji můžete jíst přímo.Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena.

Etnobotanické užití: při novotvarových onemocněních, jako účinný prostředek při napadení organismu parazity, při moderaci krevního tlaku.

Dávkování: 2x denně 1-2 kapsle

Složení: 100 ks želatinových kapslí a 350 mg sušeného, řezaného listu (lat.Folium annonae)

Kontraindikace: zvyšuje účinky antihypertenziv, neužívat v těhotenství, neužívat současně s inhibitory MA0, není určeno dětem. Nedoporučuje se současné užívání uňa de gato a gravioly najednou. Vždy je nutné udělat mezi těmito bylinami minimálně tří měsíční přestávku. Dlouhodobé užívání gravioly může ohrozit tělu prospěšnou mikroflóru, doporučuje se užití bílého jogurtu s probiotiky či jiného druhu PROBIOTIK

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví – Hlavním hygienikem ČR
HEM-350-14.7.04/19518

Čtěte VÍCE 


« zpět
contents ©2018 www.bionebe.cz | Standa-David.com