Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro dřevěné podlahy

Woca - mýdlo na dřevěné olejované podlahy přírodní 6x1 litr (celé balení) 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:3 492,00 Kč
Ušetříte - sleva:20.02% / 699,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Woca - mýdlo na dřevěné olejované podlahy přírodní 6x1 litr (celé balení)

- pro čištění a údržbu dřevěných olejovaných podlah - pro základní ošetření podlah z měkkého dřeva - vhodný pro dětské hračky - doporučeno z hlediska biologie bydlení - vydatnost 320 - 400 m2/litr

Údržba olejovaných, voskovaných a mýdlem ošetřených povrchů. Mýdlo na dřevěné olejované podlahy je vyrobeno z přírodních rostlinných tuků bez přídavku parfémů a rozpouštědel. Receptura umožňuje čištění a zároveň opětovné promaštění podlahy, a zajišťuje tak při čištění i její šetrnou údržbu.

Nákupem celého balení mýdla na dřevěné olejované podlahy  ušetříte na ceně výrobků a doprava je ZDARMA!

Potřebujete:

2 umělohmotné kbelíky, provázkový mop, držák mopů, nebo kapsový mop se ždímačem.

Jak správně postupovat?

Na světlé druhy dřeva a všechny povrchy upravené bílým olejem doporučujeme použít bílé mýdlo, na ostatní povrchy mýdlo přírodní. Mýdlo na dřevěné olejované podlahy můžete použít k šetrné údržbě podlah upravených všemi známými systémy ošetření olejem. Před použitím mýdlo dokonale protřepejte. 125 ml mýdla smíchejte s 5 l teplé vody. Doporučujeme používat 2 kbelíky, jeden s mýdlovým roztokem, druhý s čistou vodou. Provázkovým mopem podlahu umýjte mýdlovým roztokem.Rozpusťte nečistoty, setřete je a mop opláchněte v čisté vodě. Čerstvým mýdlovým roztokem znovu podlahu navlhčete a nechte uschnout. Už ji však neutírejte čistou vodou a hlavně nenechte na podlaze louže.

Tip: Odolné nečistoty lze šetrně rozpustit bílým mopem s mýdlovým roztokem. U velice odolných nečistot pomůže čistíč skvrn nebo intenzivní čistič, následně je ovšem nutné podlahu doolejovat.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com