Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Mořské houby, lufa, pemza, sůl z Mrtvého moře - regenerace a peeling

Mořská vlna - přírodní houba - průměr 12-13 cm 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Mořská vlna - přírodní houba - průměr 12-13 cm

Natural - mořské houby přírodního tvaru z oblastí Floridy, Kalifornie, Mexického zálivu a Karibiku. Houby jsou různých přírodních tvarů, každá je originál. Balená v síťce, převázaná lýkem s visačkou. Barva světlé capuccino, měkká, určená pro běžnou a jemnou pokožku.

Informace k mořským houbám

Kouzlo přírodních mořských hub spočívá v tom, že obsahují přibližně 14 % jódu, tzn. v jednom gramu mořské houby je stejné množství jódu jako ve 130 litrech mořské vody! Jód obsažený v houbě je schopen zabít stafylokoka a streptokoka (bakterie způsobující nejrůznější infekce a horečky) do jedné minuty.

Ve středověku se mořská houba užívala k léčbě strumy (nemoc způsobená nedostatkem jódu v organismu). Dříve, než byl v roce 1811 prozkoumán jód jako prvek periodické soustavy, lidé nevěděli, čím to je, že mořská houba výrazně podporuje a zrychluje hojení nejrůznějších jizev. Jak se ukázalo, mořská houba a její jód má příznivé léčivé účinky, zejména antiseptické, antibakteriální a dezinfekční.

Všechny mořské houby vlastní certifikát o stanovení kožní snášenlivosti u lidí, vyjádření ČOI a protokol o chemickém vyšetření ze Státního zdravotního ústavu v Praze.

 

 

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com