Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Přírodní produkty - kustovnice čínská (goji), stévie sladká, zázvor, masticha....

100% přírodní zelený jíl 56 tobolek 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

100% přírodní zelený jíl 56 tobolek

Jíl je živý původní materiál na Zemi bohatý na minerály pocházející z rostlin, živočichů, vody, půdy, skal a vulkanického popela, které se během milionů let rozpadly a spojily a vytvořily hmotu složenou z velmi jemných částic. Zelený jíl je hlinitokřemičitan s přídavkem kovu, který mu propůjčuje unikátní zabarvení a s tím jsou spojné i unikátní účinky jílu.Zelený jíl má barvu díky svému obsahu dalších látek pocházejících z naleziště. Zelený jíl je mimořádně bohatý na vápník, hořčík,draslík, sodík, železo, křemík a rostlinné minerály. Každý jíl a tedy i zelený jíl je živá hmota. Zelený jíl či jinak zbarvený jíl se používá k léčbě na celém světě.

Účinky: Zelený jíl má absorpční a antioxidační vlastnosti, pojímá plyny v zažívacím ústrojí, chrání sliznici a efektivně harmonizuje žaludeční střevní trakt. Posiluje organismus při únavě, stresu a rekonvalescenci. Jíl obsažený ve výrobku se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.

Návod na použití: 3x denně 2 tablety před jídlem.Tato kúra trvá maximálně 3 týdny. Po třech týdnech podávání týden pauza, pak týden podávat a týden pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti,těhotné a kojící ženy.

Složení: zelený jíl, glukóza

V nabídce našeho e-shopu najdete také zelený jíl sypaný ZDE

 

 

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com