Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Přírodní produkty - kustovnice čínská (goji), stévie sladká, zázvor, masticha....

Francouzský zelený jíl 170 g 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Francouzský zelený jíl 170 g

Poprvé v ČR je schválen Ministerstvem zdravotnictví zelený jíl k vnitřnímu užívání.Konzumace jílu v dnešním světě není nic neobvyklého. Kromě Ruska a Asie,kde má pojídání jílu své kořeny ve starověkém lékařství, se tento způsob aplikace těší čím dál větší oblibě, prakticky v celé západní Evropě, Austrálii a Americe. Částečně je to díky blahodárným účinkům jílu, ale pacienti navíc zjistili, že konzumace není vůbec nepříjemná. Jíl má vysokou schopnost absorbovat toxické látky v organismu. Při svém průchodu od hrtanu, jícnu, žaludku a střevy jíl na sebe váže různé infekce, toxiny, plyny, přebytečnou radioaktivitu, čímž dokonale vyčistí organismus od všeho nepotřebného. Tímto způsobem jíl chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám a umožňuje tak rychlejší uzdravení.

Účinky: Zelený jíl má absorpční a anti-oxidační vlastnosti, pojímá plyny v zažívacím ústrojí, chrání sliznici a efektivně harmonizuje žaludeční střevní trakt. Posiluje organismus při únavě, stresu a rekonvalescenci. Jíl obsažený ve výrobku se nevstřebává,ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.

Návod na použití vnitřně: Maximálně 3 g (čajová lžička) do sklenice vody:tato směs se ponechá přes noc odstát a ráno se vypije. Zpočátku by se směs neměla promíchávat, nýbrž vypít pouze odstátá a zabarvená voda. Později je možné směs promíchat a tuto směs vypít. Po třech týdnech podávání týden pauza, pak týden podávat a týden pauza.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti,těhotné a kojící ženy.

Složení: zelený jíl, glukóza

Pro ty z Vás,kterým nevyhovuje konzumace sypkého jílu je v našem e-shopu v nabídce také varianta zeleného jílu v tobolkách ZDE. Tyto tobolky mají stejné účinky jako sypký jíl.

Využití zevně: Zelený jíl absorbuje toxické látky. Jeho uplatnění nalezneme zejména při péči o pleť. Podporuje léčbu akné, upravuje mastnou pokožku a podporuje léčbu zánětů na pokožce. Velké uplatnění zeleného jílu najdeme zejména v čistících pleťových maskách, kdy odstraňuje z pokožky nadbytečnou mastnotu, ale také zároveň absorbuje nežádoucí patogenní látky nebo uvolňuje svalové napětí a bolesti. Zelený jíl se používá navlhčený pro jeho lepší drenážní účinek. Zelený jíl se aplikuje v tloušťce až do 2 cm vrstvy. Záleží na způsobu využití. Pokud chceme zelený jíl využít jako masku na obličej nebo dekolt je vhodná tloušťka vrstvy do 0,5 cm. Máme-li zájem využít zelený jíl pro aplikaci na bolestivá místa zad či končetin, tloušťka vrstvy může být až do 2 cm. Při vysychání jíl průběžně zvlhčujeme. Můžeme využít i koupel v zeleném jílu, která podporuje detoxikaci pokožky celého těla (4 polévkové lžíce na jedno napuštění vany).

Obecné doporučení kombinace vody a zeleného jílu je zalití misky tak, aby voda převyšovala jíl o cca 1 cm. Poté vodu s jílem smícháme v tužší hmotu, kterou nanášíme na předem určená místa. Doba aplikace se pohybuje do jedné hodiny na obličeji a dekoltu, v případě bolestivých zad nebo končetin je možno jíl ponechat po dobu celé noci (zakryté igelitem). Doba ponechání je však vždy individuální a záleží na prahu tolerance každého z nás.

Přirozenou cestou si tak můžeme eliminovat pigmentové skvrny, ekzémy, vrásky, akné, váčky pod očima nebo bolestivá místa na těle pomocí zeleného jílu a vody. Žádné chemické látky, žádné konzervanty, žádná barviva, žádné emulgátory!

K další péči o pokožku doporučujeme využít široký sortiment české BIO kosmetiky SALOOS

 

 

 

« zpět
contents ©2021 www.bionebe.cz | Standa-David.com