Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva ve venkovních prostorách

Woca - exteriérový pečující gel na zahradní nábytek 400ml - přírodní 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:693,00 Kč
Ušetříte - sleva:9.96% / 69,00 Kč
Množství skladem:0

Exteriérový pečující gel na zahradní nábytek 400ml - přírodní

Woca Exteriér Gel je určen pro obnovování dříve naolejovaných dřevěných povrchů. Gel je účinný, rychleschnoucí a zvyšuje přirozenou strukturu dřeva a barvy a dává odolný a silný povrch.

Spotřeba: 6-12 m2/1 l

Jak správně aplikovat?

1) Vyčistěte povrch důkladně Woca exteriérovým čističem, viz pracovní pokyny Woca exteriérový čistič a nechte zaschnout po dobu nejméně 8 hodin, dokud nebude povrch úplně suchý. Doporučujeme obrousit povrch„postavený chlup“ (odstraňte brusný prach z povrchu).

2) Naneste vrstvu gelu tenkou vrstvou s padem (bílý, béžový nebo červený).

3) Pokračujte v nanášení, dokud dřevo není nasycené a povrch vypadá jednotný. Doporučujeme, pracujte v úsecích, gel rychle schne.

4) Otřete přebytečný gel z povrchu opatrně suchým hadříkem před pokračováním na další úsek.

V případě, že se dřevo nezdá zcela nasycené po 4-6 hodinách, doporučujeme další aplikaci s menším množstvím gelu než při prvním ošetření, ale stejný postup. Po aplikaci dřevěný povrch schne min. 4-6 hodin, potom může být opatrně používaný. Pokud je to možné, nevystavujte povrch během prvních 2-3 dnů vodě.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com