Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva ve venkovních prostorách

Woca - Exteriérový čistič 4x2,5 litru (celé balení) 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:5 040,00 Kč
Ušetříte - sleva:20% / 1 008,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Woca - čistič pro venkovní plochy 4x2,5 litru (celé balení)

- odstraní mech i řasy a chrání před jejich novým výskytem
- vhodný pro terasy, zahradní nábytek, obložení apod.
- ruční nebo strojové čištění
- není škodlivý pro vegetaci
- vydatnost 6 - 10 m2/litr

Exterior Cleaner je určen k čištění dřevěných teras, plotů, dveří, garážových přístřešků, atp. Přípravek odstraňuje zelené řasy a špínu. Exterior Cleaner je rovněž velmi vhodný pro čištění cihlového zdiva a betonových ploch. Vyčistí povrch a má impregnační efekt trvající 1-2 měsíce. Přípravek nemá nepříznivý vliv na vegetaci.

Nákupem celého balení exteriérového čističe ušetříte na ceně výrobků a doprava je ZDARMA!

Co budete potřebovat?

Středně tvrdý nylonový kartáč, plastový kbelík a zahradní hadice na oplachování

Jak správně aplikovat?

- Před aplikací čistícího přípravku povrch nejprve vydatně opláchněte proudem čisté vody. Pokud je to možné, použijte zahradní hadici
- Připravte čistící roztok (1 díl Exterior Cleaner + 2 díly vody) a aplikujte jej pomocí tvrdého kartáče. Pro odstranění extrémní špíny, můžete použít přípravek v neředěném stavu. Vydrhněte „za mokra“ dřevo ve směru let „do čista“. Pokud je to nezbytné, opakujte nanášení čistící emulze a následné mechanické čištění. Nástroje omyjte po skončení práce vodou.
- Ponechejte dřevo schnout přibližně 24 hodin. Před aplikací oleje musí být dřevo dokonale suché. Případné zvednutí dřevních vláken upravte smirkovým papírem o zrnitosti P100-P120.

Exteriérový čistič WOCA můžete použít i pro čištění venkovních povrchů z kamene nebo betonu.

logo

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení. 

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com