Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Česká BIO a přírodní certifikovaná kosmetika -> Tělové a masážní oleje BIO

Tělový olej Vanilka BIO - masáž pro celou rodinu 1000 ml 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Tělový olej Vanilka BIO - masáž pro celou rodinu 1000 ml

"potěšení smyslů"

Výjimečný masážní olej k příjemné uvolňující a relaxační masáži. Pokožku obličeje i celého těla ošetřuje, zvláčňuje, regeneruje a vyživuje. Jemná exotická vůně vanilky navodí vnitřní pohodu a harmonizuje psychiku, její teplé tóny vás připraví na příjemný spánek a sladké sny. Olej použitý na ještě mokrou neosušenou pokožku po koupeli nebo sprchování v ní uzamyká vlhkost, zjemňuje ji a halí vůní vanilky.

Složení - oleje lisované za studena:
Sezamový olej BIO (může vyvolat alergickou reakci), Mandlový olej, Slunečnicový olej BIO, Makadamiový olej, Mruňkový olej
100% esenciální oleje:
  * Vanilla Bourbon - zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, zbavuje stresu a dodává optimismus
  * Limeta lisovaná - povzbuzuje při únavě
  * Lemon tea tree - čistí, dezinfikuje a osvěžuje
Vitamíny A, E, F, lecitin (může vyvolat alergickou reakci)

Vhodné pro děti

Seznamte se s bio oleji lisovanými za studena a jejich použitím
 
Lisování za studena je nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. V takto vyrobeném oleji zůstává maximum cenných látek v přirozeném stavu, tak jak je dokáže lidské tělo nejlépe zužitkovat.
Přírodní oleje lisované za studena se bohužel v kosmetice používají minimálně. Základem většiny olejů nebo krémů na trhu jsou oleje minerální – paraffi num liquidum (získané z ropy, s nulovým obsahem cenných látek, používaných běžně i při výrobě dětské kosmetiky) a oleje rafi nované (procházejí řadou mnoha procedur při vysokých teplotách, čímž většinu cenných látek a vitamínů ztrácejí).
Vysokou kvalitu olejů lisovaných za studena dobře dokumentuje příklad panenského olivového oleje (lisovaného za studena), používaného v potravinářství. Lékaři přímo spojují jeho konzumaci s celkově lepším zdravotním stavem. Rafi nované oleje mají účinky výrazně menší. O blahodárném působení minerálních olejů na lidskou kůži se rozhodně hovořit nedá (přilnou k pokožce, ale nevstřebávají se, ucpávají póry, zabraňují pokožce v dýchání). Oleje lisované za studena tvoří tedy naprosto odlišnou a výjimečnou kategorii.

Ilustrační foto.

 

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com