Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Česká BIO a přírodní certifikovaná kosmetika -> Sprchové oleje - očista a hydratace

Sprchový olej Celulinie 125 ml 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

Sprchový olej Celulinie 125 ml

Sprchový olej je vhodný při celulitidě, jemně a účinně odstraňuje nečistoty, pokožku zvláčňuje a vytváří na ní ochrannou vrstvu, zabraňuje jejímu vysušování. Povzbuzující esenciální oleje z jalovce a citrusových silic mohou napomáhat k očistným procesům pokožky a pomáhají udržovat její rovnováhu.

Složení: bio slunečnicový olej, bio sezamový olej, mandlový olej, esenciální oleje jalovec, grep, citron a pomeranč, PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F

Alergeny: Sezamový olej BIO, lecitin

Při používání sprchových olejů již nemusíte po sprchování používat žádný olej či krém. Pokožka je jemná a vláčná.

Způsob použití

Malé množství sprchového oleje aplikujte na vlhkou pokožku. Olej nepění, ale s vodou vytvoří na těle jemnou mléčnou emulzi. Poté krátce opláchněte.

Trápí vás neustálý boj s celulitidou? Mnoho rad, jak se jí vyvarovat i zbavit naleznete v již třetím vydání úspěšné publikace Celulitida od zkušených autorek. Kniha je v nabídce internetového knihkupectví bionebe.eu ZDE

Jemná péče sprchových olejů Saloos

Sprchové oleje přirozeným způsobem jemně a účinně smývají nečistoty bez narušení přirozené ochranné vrstvy pokožky, bez pocitu vysušení a nadměrné mastnoty. Cenné výživné látky obsažené v olejích významně přispívají k obnově přirozeného lipidového filmu pokožky, podporují její regeneraci a hydrataci. Nezaměnitelné vůně esenciálních olejů nás mohou příznivě ovlivňovat již při sprchování a tím přispívat k celkové harmonii. Oleje zanechávají pokožku čistou, vláčnou, sametově hebkou a provoněnou.

 

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com