Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Sušené peruánské byliny, očistné kúry, osvěžovače vzduchu ...

Palo Santo jehlánky 10 ks 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

Palo Santo jehlánky 10 ks

Palo Santo -"Holy Stick"- nebo "Lignum vitae" Je pokládán za silný strom, prospívající v tvrdých podmínkách. Jedinečná vůně lze jen stěží srovnat s něčím jiným. Vykuřování tohoto dřeva prohloubí duchovní okamžiky a meditaci. Hamonizuje energeticky prostředí. Palo Santo je pro Jižní Ameriku , obdobou santálové silice pro Asii. Kvalita z Ekvádoru (Národní park Machalilla, provincie Manabí).

Jehlánek se zápálí, sfoukne a nechá v nádobce doutnat. Provoní celý dům. Vzhledem k obsahovaným látkám se pro nás nádherná vůně nelíbí komárům a mouchám, a to se zase líbí nám. Usmívající se Domorodci z Amazonie využívají Palo santo mj. jako repelentní produkt.

Fytochemické složení:

α– terpineol, cis-2,6,6-trimethyl-2-vinyl-5-acetoxitetrahydropyran, cykloten, geraniol, geranylacetát, kleje, kys. 3α-hydroxitirucal-7,24-dien-21-ová, kys. β-elemonová, kys. 3-oxotirucala-8,24-dien-21-ová, kys. 2,3-sekoolean-12-en-2,3,28- trikarboxylová, limonen, linalol, linalol-monooxid, linalol-oxid-furanoid, linalylacetát, metylheptenol, myrcen, monoterpeny, nerol, nerylacetát, seskviterpeny, silice, trans-2,6,6-trimethyl-2-vinyl-5-acetoxitetrahydropyran, vanilin

100% ekologický produkt z Ekvádoru. Skadujte v suchu a temnu, chraňte před dětmi!

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com