Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Přírodní produkty - kustovnice čínská (goji), stévie sladká, zázvor, masticha.... -> Nimbová kosmetika

Nimbová zubní pasta bez obsahu fluoru a bez oxidu titaničitého 120 g 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Nimbová zubní pasta 120 g

Nimbová zubní pasta představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Podporuje snížení rizika jejich dalšího poškození a tedy i ztráty zubů. Pomáhá omezit růst bakterií a plaku. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně. Nimbová zubní pasta má charakteristickou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech. Doporučuje se používat i preventivně.

Zubní pasta neobsahuje: lauryl sulfát, sacharin, parabeny, umělá barviva nebo příchutě, fluoridy ani oxid titaničitý.

Složení: Calcium carbonate (uhličitan vápenatý), Sorbitol, Aqua, Glycerin, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Xylitol, Xanthan Gum (xantanová guma), Guar Gum (guarová guma), Vitis Vinifera (réva vinná), Glycyrrhiza Glabra (lékořice lysá), Foeniculum Vulgare Capillaceum (fenykl obecný), Eugenia Caryophyllus (hřebíček), Azadirachta Indica - Leaf and Bark (nimba - listy a kůra), Mentha Piperita (máta peprná), Mentha Viridis (máta klasnatá), Ascorbic Acid (vitamín C)

Země původu: USA

Nimba a zubní hygiena - Nimba rovněž pomáhá ničit nejen bakterie způsobující zubní kaz, ale dokonce i ty, jež mají za následek zánět dásní a zubního lůžka a jsou rezistentní vůči penicilinu i tetracyklinu. Používání nimbové zubní pasty a zubního prášku je zároveň účinnou součástí prevence zubního kazu, krvácivosti dásní, paradontózy a zápachu z úst.

Více informací o nimbě najdete v knize "Nimba: Výjimečná léčivá rostlina" v naučném internetovém knihkupectví bionebe.eu ZDE

« zpět
contents ©2021 www.bionebe.cz | Standa-David.com