Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Přírodní a bylinné čaje -> zdravotní

Čistící bylinný čaj s mrazem sušeným ovocem (brusinka, pomeranč, čekanka)  

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Čistící bylinný čaj  s mrazem sušeným ovocem (brusinka,pomeranč,čekanka) - Unikátní bylinný čaj s vysokým podílem mrazem sušeného ovoce,ve kterém je zachováno maximum účinných látek díky lyofilizaci (sušení mrazem).Působí příznivě na činnost trávicího traktu a močových cest,zrychluje vylučování škodlivých látek z těla.Čaj vyniká lahodnou ovocnou chutí,hodí se i pro běžný pitný režim a lze jej pít dlouhodobě.Obsah sáčku je třeba vždy před použitím důkladně promíchat.Hmotnost 50 g.

Složení:pomeranč plod,čekanka kořen,brusinka plod,rybíz černý list,vřes květ,bez černý květ,přírodní aroma (pomeranč),řebříček nať.Nevhodné pro děti.


Příprava:jedna polévková lžíce se přelije 1/4 litrem vroucí vody,nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se.Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Co obsahuje plod brusinky? Mezi hlavní složky řadíme arbutin,vitamín C,kyselinu citrónovou a cukr.Již od dávných dob se brusinka používala na záněty močových cest,které čistí a vyplavuje z nich škodlivé látky.Jsou prokázány i její protivirové účinky.Působí svíravě,a proto není vhodné,aby brusinky užívaly těhotné a kojící ženy.Není vhodná též pro děti do 12 let.

Co je arbutin? Arbutin (ursin) je látka,jejíž baktericidní účinky byly prokázány již před mnoha lety.Při svém účinku se váže na složky moče a inhibuje nebo zcela zabíjí bakterie v močovém traktu.Arbutinu lze přiřknout také účinek bělící,neboť inhibuje melanin,který má na naší kůži nepříjemný vliv v podobě hnědých pigmentových skvrn.

 


« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com