Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Peruánské byliny,očistné kúry,maca....

Chanca Piedra - bylina z Peru sypaný čaj 50 g 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:2
Množství:

Chanca Piedra - bylina z Peru sypaný čaj 50 g

Chanca Piedra -(čti:čankapiedra). Drobná jednoletka, rostoucí v tropickém klimatu obou polokoulí. Pro svoji schopnost blokovat růst kaménků (ledvinových, žlučových) získala název "Chancapiedra" tedy rozbíječ kamenů. Chancapiedra je drobná vzpřímená rostlinka dorůstající výšky 30 - 40 cm, s drobnými lístky a malými květy bílé barvy, lístky vrůstají na dlouhých řapících. Vyskytuje se v deštném pralese Amazonie a ostatních tropických oblastech včetně Baham, jižní Indie a Číny. Rod Phyllanthus obsahuje více než 600 druhů travin, křovin a jedno- či dvouletých rostlin, vyskytujících se v tropických a subtropických regionech obou polokoulí. Druh P. niruri převládá v Amazonii, kde se bohatě šíří jako plevel.

Etnobotanické užití dle domorodých kmenůí: Při ledvinových a žlučníkových kamenech, kolikách, poruchách funkce ledvin a jater, průjmech, nadýmání, žloutence, proti křečím a bolestem břicha, při moderaci krevního tlaku.

Dávkování: 1-2 polévkové lžíce (přibližně 5 gramů) na 1 litr vody, připravit nálev a popíjet v průběhu dne 600 ml až 1 litr. Užívání nejméně půl roku.

Složení: 50 g sušené, řezané byliny (nať) lat. Herba phyllanthidi

Schváleno hlavním hygienikem ČR:HEM:350-11.12.02-34963

« zpět
contents ©2018 www.bionebe.cz | Standa-David.com