Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Přírodní a bylinné čaje -> povzbuzující

Bylinný čaj Dračí síla se ženšenem pro větší výkon a energii 50g 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:0

Bylinný sypaný čaj Dračí síla se ženšenem - je určen všem, kteří potřebují zvýšit výkonnost a energii. Čaj dodává vitalitu a povzbuzuje chuť na milování. Pije se kdykoli během dne, záleží na Vás, kdy energii potřebujete doplnit.

Složení: ženšen kořen 5%, rooibos, pomeranč oplodí, maliník list, vřes nať, máta peprná nať, čekanka kořen, jasmín květ a pivoňka květ. Účinek se dostavuje zhruba za hodinu po užití. Hmotnost 50 g.

Žen-šen - posiluje obranyschopnost organismu. Pravidelné používání tlumí v těle proces stárnutí a přispívá k dlouhověkosti. Stimuluje organismus, zvyšuje koncentraci, tlumí projevy únavy, podporuje krevní oběh. Vhodné je kořen užívat při fyzické a psychické námaze. Podporuje činnost mozku a je vhodný při problémech s pamětí. Zvyšuje mentální výkonnost, údajně léčí impotenci, dokáže regulovat krevní tlak. Dokáže snížit hladinu krevního cukru a cholesterolu. Nedoporučuje se užívání kořene u kardiaků a lidí s vysokým krevním tlakem. Podle východní medicíny prodlužuje život.

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com