Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

TIPY NA DÁREK

Bavlněná panenka pro náplň z bylin 

Cena: Kč s DPH
Množství skladem:4
Množství:

Bavlněná panenka pro náplň z bylin

Bavlněná panenka je vhodnou dekorací pokojů. Hlavičku panenky je možné naplnit bylinami. Hlavička je prošitá, takže byliny nepropadávají do původní náplně panenky. Stačí povolit mašličku, vyndat původní náplň hlavičky, vsypat bylinky a mašličku opět zavázat. Byliny provoní místnosti, šatny nebo váše auto.

Bavlněná panenka je záměrně ušitá z jednobarevné látky, abyste mohli zapojit vlastní fantazii a domalovat jí obličej. Do malování můžete zapojit také svoje děti. Do hlavičky panenky můžete vložit vonné byliny nebo léčivé byliny. Panenka není z hygienických důvodů přímo plněná bylinami. Do hlavičky doporučujeme zakoupit cca 50 g jakýchkoli vámi vybraných a volně sypaných bylin. Můžete si je vybrat také v našem e-shopu.

Materiál: 100% bavlna (včetně nití), maslička 100% PES, výplň 100% duté vlákno. Panenka neobsahuje žádné zipy, spony, knoflíky ani jiné kovové předměty a neobsahuje žádné vonné esence. Panenku možno prát (bez bylin), včetně výplně na 30 °C (možno také v pračce). Ruční práce, ČR.

Rozměry: výška 18 cm, šířka 16 cm. Barva růžová. Cena za 1 ks.

Není vhodné pro děti do 3 let.

« zpět
contents ©2024 www.bionebe.cz | Standa-David.com