Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Česká BIO a přírodní certifikovaná kosmetika -> BIO aroma roll-on

Aroma roll-on BIO Na cesty 9 ml 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:101,00 Kč
Ušetříte - sleva:1.98% / 2,00 Kč
Množství skladem:1
Množství:

Aroma roll-on BIO Na cesty 9 ml

"osvěžující"

Speciálně vytvořená kompozice bio jojobového oleje a přírodních esenciálních olejů z grepu a máty mimořádně vhodná při cestování. Aktivujte své smysly hlubokým nádechem, obsažené esenciální oleje mohou příznivě působit při únavě, podpořit koncentraci a zároveň také pomoci překonávat obtíže při cestování. Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce.

Složení: Simmondsia chinensis oil BIO, Parfum*, Citral**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, *směs éterických olejů, **součást éterických olejů

Nepostradatelný pomocník

Připravili jsme pro vás malé pomocníky, bio aroma roll-ony v praktickém balení. Snoubí se v nich léčivé účinky a vůně 100% čistě přírodních esenciálních olejů a rostlinného bio jojobového oleje lisovaného za studena.
Můžete je mít vždy a kdekoli po ruce, mohou vás provázet po celý den, poskytnou osvěžení při práci i studiu, při jízdě autem, zklidňují při stresu, odpočinku i spánku. Vejdou se do té nejmenší kapsy či kabelky. Krouživými pohyby je nanášejte na pulzní body, zápěstí, spánky i krk, dle potřeby několikrát denně. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Minimální trvanlivost 5/2020

 


« zpět
contents ©2020 www.bionebe.cz | Standa-David.com