Přírodní produkty jsou prospěšné pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

WOCA a RUBIO - ekologické čištění, údržba a péče o dřevo v interiérech a exteriérech -> Výrobky pro ošetření dřeva ve venkovních prostorách

Woca - venkovní základ 2,5 litru 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:1 471,00 Kč
Ušetříte - sleva:9.99% / 147,00 Kč
Množství skladem:0

Woca - venkovní základ - vodní báze 2,5 litru

• základní nátěr pro venkovní dřevěné plochy
• speciální základní barva pro savé dřevo
• na vodní bázi
• rychleschnoucí
• hloubková ochrana dřeva
• další ošetření jedním z olejů pro venkovní prostory nebo venkovní barvou
• vydatnost 8-10 m2/litr

Venkovní základ je výrobek na vodní bázi určený pro nanášení spodních nátěrů na venkovní dřevěné povrchy, např. na fasády, okna, ploty atd. Zlepšuje přilnavost a trvanlivost. Výrobek se používá zejména pro borovici, modřín, smrk, dub a staré tlakově ošetřené dřevo. (kromě jalovce virginského). Tlakově ošetřené dřevo a tvrdé dřevo lze ošetřovat přímo přípravky WOCA určenými pro venkovní použití. Tlakově neošetřené měkké dřevo.

Co budete potřebovat?

štětec nebo váleček

Jak správně aplikovat?

1) Nanášení pouze za suchého počasí při teplotách nad 15°C. Vyhněte se vyšším teplotám a přímému slunečnímu záření. V době nanášení Základní venkovní barvy WOCA by vlhkost dřeva neměla přesahovat 17%.

2) Dřevo musí být čisté a naprosto suché. Nové dřevo by mělo být natřeno základní barvou co nejdříve. Před natíráním starého dřeva je nezbytné nejprve odstranit starý nátěr. Vyčistěte pomocí Exteriérový Čistič WOCA a nechte dřevo schnout alespoň po dobu 24 hodin. Než budete pokračovat, musí být dřevo zcela suché.

3) Barvu nanášejte štětcem nebo malířským válečkem. Začínejte na konci vláken dřeva, tzn. postupujte zdola nahoru. Nanášejte barvu po celé délce, abyste se vyvarovali překrývání vrstev.

4) Před nanášením venkovních přípravků WOCA nechte základní barvu zaschnout po dobu cca 24 hodin. Po nanesení základní barvy je nutné provést ochranný nátěr některým z přípravků WOCA pro venkovní použití. Vyčistěte pracovní nástroje v teplé vodě.

Výrobky pro péči o dřevo WOCA se zkouší v laboratořích v Ústavu pro stavební biologii v Rosenheimu (IBR), který je doporučil z hlediska ekologie bydlení. Ověřuje se účinek na lidské zdraví a na životní prostředí pomocí výrobních procesů a výrobků, které se používají ke stavbě, zařizování a bydlení.

Společnost WoodCare Denmark je cerfifikována podle následujících standardů:

ISO 9001: 2000 Mezinárodní standard pro kontrolu kvality
ISO 14001: 2004 Mezinárodní standard pro systém environmentálního managementu

Systém kvality a řízení vlivů na životní prostředí zajišťuje, že prodej, nákup a vývoj výrobků i výroba probíhají podle stanovených postupů a instrukcí, které jsou známy všem pracovníkům. ISO 9001 zajišťuje, že je splněna stanovená kvalita postupů i výrobků, a tak vznikají výrobky stejnorodé kvality. ISO 14001 zohledňuje všechny aspekty životního prostředí jak ve výběru surovin, v interním životním prostředí, tak i při manipulaci s odpadem.

U výrobku byla testována migrace kovů (As, Hg, Se, Cr, Sb, Cd, Pb, Ba) ze vzorků podle normy EN 71 1995 Bezpečnost hraček část 3: Migrace určitých prvků. Nebyla zjištěna žádná migrace uvedených kovů nad hranicí rozpoznatelnosti (10 - 50 ppm). Všechny výrobky pro interiéry jsou tedy vhodné pro dětské hračky.

Zkušební norma DIN 53160 - Podle výsledků zkoušek nevykázaly zkušební pásy nanesené na různé dřevěné povrchy žádné viditelné zabarvení. Jsou tedy stálobarevné i při působení potu a slin.

Všechny produkty WOCA Denmark splňují směrnice EU stanovující limity pro emise VOC (těkavé organické látky).


« zpět
contents ©2021 www.bionebe.cz | Standa-David.com