Biopotraviny a biokosmetika eliminují škodlivé látky pro lidské zdraví a jejich výrobou a koupí podporujeme zároveň lepší životní prostředí

Doplňky stravy - rybí olej, chlorella, spirulina, yucca, hořčík, probiotika.....

Kurperin BIO essence 90 kapslí (epigenetika) 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:290,00 Kč
Ušetříte - sleva:3.79% / 11,00 Kč
Množství skladem:8
Množství:

Kurperin BIO essence 90 kapslí (epigenetika)

Směs obsahující prášek v harmonických poměrech z kořene kurkuma (Curcuma longa) a plodů Černého koření (Piper nigrum). Mezi obsahové látky kurkumy patří barvivo a silice. Barvivo tvoří žlutý fenolický kurkumin, desmethoxykurkumin a bis-desmethoxykurkumin. Další obsahovou látkou je piperin.

Epigenetika je podobor genetiky zabývající se změnou chování genů v závislosti na chování a reakcích člověka, především procesy metylace a demetylace DNA. Epigenetika studuje reverzibilní (vratné) změny ve funkci genu.
 
Pokud přidáváme do jídel kurkumu, měli bychom zároveň přidávat i pepř obsahující piperin, který pomáhá absorpci kurkuminu, ideálně v poměru 4:1. Kurkumin obsažený v kurkumě je velice citlivý na teplo, a proto je ideální, když se obojí přidává do studených jídel, smoothies, popř. dalších studených nápojů. Kurkumin se velice špatně rozpouští ve vodě, a proto je dále vhodné míchat kurkumu spíše s oleji (kokosový, olivový atp.) Vhodné je též míchat kurkumu za studena s červeným ovocem nebo zeleninou (jahody, třešně, čekanka, švestky, borůvky, červená cibule atd.), které obsahují rostlinný pigment quercetin. Quercetin inhibuje nejen histamin, ale zároveň enzym cyklooxygenázu-2 (COX-2) účastnící se syntézy prostaglandinů. Prostaglandiny (látky podobné hormonům) podílející se na zánětlivých procesech v těle jsou tímpádem quercetinem laicky řečeno tlumeny/potlačovány a zánětlivé procesy v těle se eliminují. COX-2 navíc vykazuje zvýšenou aktivitu při zjištění některých nádorových onemocnění (např. hepatocelulárního karcinomu, kolorektálního karcinomu nebo karcinomu žaludku) a pokud je COX-2 quercetinem inhibována, je to fajn, co myslíte? Ovšem kdo se nechce zabývat správnými poměry kurkuminu a piperinu, může si kurkumin a piperin jednoduše pořídit již ve správném poměru v Kurperinu.
 
Doporučené dávkování 1–2 kapsle denně,po jídle a zapít dostatečným množstvím vody.
Složení Curcuma longa BIO a piper nigrum BIO
Množství účinné látky v 1 kapsli 450,0 mg Curcuma longa, 150,0 mg Piper nigrum 125,0 mg rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)
Obsah 90 kapslí (po 725 mg)
Hmotnost 65 g
Země původu Indie
Charakteristika Vegan - Vegetarian - Gluten free
« zpět
contents ©2016 www.bionebe.cz | Standa-David.com